ssl

Legendarna londyńska Wembley Arena, która od przeszło 80 lat jest jedną z najważniejszych europejskich scen nie tylko prestiżowych wydarzeń sportowych, ale i muzycznych, już 19 kwietnia 2015 roku – podczas koncertu TOP Music Wembley – rozbłyśnie najjaśniejszymi gwiazdami polskiej muzyki!

W tym samym miejscu, gdzie rozgrywano najważniejsze mistrzostwa tenisowe; gdzie występowali Beatlesi, David Bowie, ABBA, The Rolling Stones, Pink Floyd, U2, Dire Straits czy The Cure; w miejscu, będącym mekką dla muzyków z całego świata; gdzie zarejestrowano najsłynniejsze koncerty live w historii muzyki – zagrają Polacy! I to w swoim najlepszym składzie. Edyta Górniak, Sylwia Grzeszczak, Zakopower, Andrzej Piaseczny, Patrycja Markowska, Bracia, Dawid Kwiatkowski, Margaret, LemON i Kamil Bednarek rozgrzeją publiczność swoimi największymi przebojami i nowymi kompozycjami. Poprowadzi ich charyzmatyczny i uwielbiany przez publiczność Marcin Prokop!

Fani polskiej muzyki na światowym poziomie, którzy nie zawiodą swoich idoli i stawią się w Londynie na SSE Wembley Arena, także będą mogli stać się częścią tej muzycznej legendy. Koncert TOP Music Wembley to niepowtarzalna okazja do spełniania marzeń – dla gwiad o występie na jednaj z najważniejszych scen koncertowych, dla fanów – o udziale w prawdziwie wyjątkowym, historycznym wydarzeniu muzycznym.

Więcej informacji na temat TOP Music Wembley można znaleźć na dedykowanej temu wydarzeniu stronie: https://topmusicwembley.com/

Bilety na do nabycia w sieci pod adresem: www. https://topmusicwembley.com/kup-bilet-opcje/